Transport morski

Szczegóły
oferty

Dzięki doświadczeniu i zaawansowanej infrastrukturze logistycznej, możemy zaoferować Państwu kompleksowe i profesjonalne rozwiązania z zakresu transportu morskiego. Świadcząc tego typu usługi, korzystamy z doskonałego położenia portów w Gdańsku i Gdyni. Zawsze szukamy opcji najbardziej efektywnych, które doskonale odpowiadają potrzebom naszych Klientów.

Oferujemy:

Transport kontenerowy

Dzięki ścisłej współpracy z armatorami i polskimi portami możemy dostarczyć Państwu różnego rodzaju kontenery, umożliwiające transport towarów na kluczowe rynki w wielu zakątkach świata. Posiadamy kompleksowe rozwiązania dla wysyłek FCL, LCL, oraz ponadgabarytowych dla każdego rodzaju towaru.

Przewóz towarów masowych, bulk cargo, RORO, ładunki projektowe i niestandardowe

Specjalizujemy się w przewozie ładunków masowych, a także dużych i nietypowych towarów – gdzie sukces operacji zależy od profesjonalnego planowania, koordynacji oraz właściwego zabezpieczenia. Oferujemy efektywne i konkurencyjne rozwiązania dla firm z różnych sektorów, które realizowane są przy wykorzystaniu infrastruktury portów i terminali.

DOOR-TO-DOOR

Oferujemy usługę “od drzwi do drzwi”, która obejmuje kompleksową organizację transportu morskiego od miejsca załadunku do wskazanej lokalizacji. Nasi specjaliści czuwają nad właściwym przebiegiem całego procesu, a Klienci mogą być spokojni, że towar trafi na czas pod właściwy adres.

Obsługa celna

Doskonale wiemy, jak zawiłe mogą być formalności związane z odprawami celno-skarbowymi. Dzięki temu, że w naszej ofercie znalazła się profesjonalna obsługa celna, Państwa firma nie musi się z nimi mierzyć.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, obejmujących transport morski. Zadbamy o to, by ładunki dotarły do celu w terminie i w nienaruszonym stanie. Nasz zespół ekspertów sprosta najbardziej wymagającym wyzwaniom logistycznym, wpływając na rozwój Państwa biznesu.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami!